Spikerlik Kursu

Haber Demosu Nerede Çektirilir?

spikerlik kursu

 

Haber Demosu Nerede Çektirilir?

Spikerlik kursları, spikerlik, sunuculuk, etkili konuşma ve ya çeşitli medya konularında eğitim verdiği kursiyerlerinin yayın kuruluşlarına sunacağı demoları kendi imkanları dahilinde hazırlayarak kursiyerlerine verirler. Ancak bu demolar çok kaliteli ve yayın kuruluşlarının istediği tarzda olmalıdır aksi takdirde işe yaramazlar. Ayrıca bu demo cd ler yayın kuruluşunuza vereceğiniz tarihe yakın zamanda çekilmelidir. Bunun sebebi yayın kuruluşlarının sizin güncel halinizi görmeleri için gereklidir. Aksi takdirde kesinlikle kabul edilmeyecektir.

25 yıldır farklı iki tane spikerlik kursu sahibi olan ve bu kuruluşları devrettikten sonra Kadıköy’de medya koçluğu stüdyosu kuran Hakan Öztürk bu konunun önemini çok iyi bilmektedir. Öğrencilerine çektiği demoları yayın kuruluşlarının istediği gibi DSF, VTR gibi teknikler kullanarak çeken Öztürk , ayrıca stüdyosunda kullandığı son sitem teknikleri yayın kuruluşlarının istediği gösterdiği görselliği demolara yansıtmaktadır.

Bugüne kadar Türkiye’de spikerlik sunuculuk kursları içerisinde en iyi öğrenci demosunu  hazırlayan Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu artık kendi öğrencisi olmayan kişilere de bu hizmeti sunmaktadır. Farklı kurum ve kuruluşlardan eğitim alan veya hiç eğitim almamış kişilerin müraacatı halinde kişiye ya hemen ya da kısa bir prompter sonrası bu demoları çekebilmektedir.

Konuyla ilgili detaylar için Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu’nun web sayfasını inceleyebilirsiniz.

Öğrenci haber demosu çekimi için tıklayınız

No comments

Bir cevap yazın