Spikerlik Kursu

Hakan Öztürk’ün Yetiştirdiği Spikerler

Hakan Öztürk Medya Ve İletişim Koçluğu Stüdyosu

Hakan Öztürk Medya Ve İletişim Koçluğu Stüdyosu

Spikerler Hakan Öztürk’ü Anlatıyor.

Spikerlik kurslarında  uyguladığı farklı çalışmalar ve medya camiasına kazandırdığı yüzlerce başarılı spiker ve sunucunun yetiştiricisi Hakan Öztürk, spikerlik eğitimlerine yeni bir soluk getirdi. Türkiye’de ilk ve tek olan Medya Koçluğu Sistemi ile artık adaylar mesleğe bireysel çalışmalarla hazırlanıyor ve eksiklerini daha kısa zamanda tamamlayabiliyor.

Medya sektöründe gördüğümüz başarılı yüzlerce isim, hala irtibatını koparmadığı koçları Hakan Öztürk için bizim yol arkadaşımız diyorlar. Sadece eğitimci ya da hoca kimliği ile değil, medya ve iletişim danışmanı olarak bağlantılarını öğrencileri ile asla koparmayan Öztürk, hem kariyer planlamaları yapıyor, hem de istihdam alanlarında kişilere destek oluyor.

Merkezi İstanbul Kadıköy’de bulunan kendi kurduğu Medya Ve İletişim Koçluğu Stüdyosu‘nda adaylara ücretsiz danışmanlık ve medya koçluğu yapan Hakan Öztürk, Medya Koçu olarak adından söz ettirmeye devam ediyor.

Medya Koçu, Spikerlik kurslarından çok farklı olarak adaylar ile bireysel olarak ilgilenmekte, onlara yol haritası çizerek bireysel çalışmalar yapmaktadır. Medya koçu ile çalışan spiker adayları, hedeflerine daha kısa zamanda ulaşmakta ve maddi olarak tasarruf sağlamaktadır.

Siz de canlı yayın tecrübesi yaşayabileceğiniz gerçek stüdyolarda çok farklı kameralarla pratik yapmak, eksiklerinizi tamamlamak ve mesleğin püf noktalarını öğrenmek istiyorsanız; medya yöneticilerinin nasıl eleman istediğini bilerek adaylarını yetiştiren ve yönlendiren Hakan Öztürk ile iletişime geçmelisiniz.

Hakan Öztürk’ün yetiştirdiği spiker ve sunucuların neler söylüyor. tıklayın

iletişim: 0216 700 24 19 

               0505 716 23 88

No comments

Bir cevap yazın