Spikerlik Kursu

KAMERAMANLIK EĞİTİMLERİ

Spikerlik ve Sunuculuk Kursu

Spikerlik ve Sunuculuk Kursu

KAMERAMANLIK EĞİTİMLERİ

Kameraman: Televizyon ya da radyo programları için sahaya çıkarak haber yapan kişidir. Kameraman, sahada muhabir ile birlikte çalışır. Kameraman, mesleğini yaparken bazı önemli noktalara dikkat etmesi gerekir. Kameraman, çalışacağı konu ile ilgili ön bilgiyi edinmelidir. Kameraman, mesleğinde ki gelişmeleri ve değişimleri takip ederek kendini teknik olarak daima yenilemelidir.

Kameramanlığın da kendi içinde savaş kameramanlığı, olay yeri kameramanlığı ve anons haberi kameramanlığı gibi farklı kolları bulunmaktadır. Kameramanın çalışma günleri, saatleri, yerleri ve ücretleri görev yaptığı kola yere ve çalıştığı kanal ve kuruma göre değişkenlik göstermektedir.

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk alanında markalaştırdığı iki kursunu da devrederek Bireysel Medya Koçluğu yapmaktadır. Kadıköy‘de kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda öğrencilerine ücretsiz danışmanlık yaparak, kişiye özel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Hakan ÖZTÜRK ile birebir görüşmek için spikerlik sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

SİTE İLETİŞİM FOTO

Detaylar için Hakan Öztürk’ün sayfasını inceleyiniz.

No comments

Bir cevap yazın