Spikerlik Kursu

SPİKER OLMAK İSTEYENLER!!!

Spikerlik Kursu Studyosu

Spikerlik Kursu Studyosu

Spikerlik, artık  günümüzde popüler meslekler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Yöneticilerin aradığı niteliklere sahip olmak, kalıcı ve başarılı ekran yüzleri arasına girmek ve rakiplerinizi sollamak istiyorsanız; seçeceğiniz yol çok önemli.

Medya sektörünün inceliklerini öğrenebileceğiniz bir uzmandan destek almak, yetenekleriniz doğrultusunda çıkarılacak yön haritası ile çalışarak mesleğe hazırlanmak, büyük fayda sağlayacaktır.

Ne istediğinizi bilen ve sektörle ilgili her türlü danışmanlığı bireysel olarak bire bir veren Hakan Öztürk, sizi hedeflerinize en kısa yoldan ulaştırmak için var.

Türkiye’nin ilk ve tek Medya Koçu olan Hakan Öztürk, sektöre girmek isteyen tüm adaylara profesyonel stüdyo ortamında pratik imkanı sunmaktadır. Ayrıca Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda kişiye özel Demo çekimleri de yapılmaktadır.

Spiker olmak isteyenler;  Medya Koçu Hakan Öztürk‘le görüşmeli ve ücretsiz danışmanlığından mutlaka yararlanmalıdır.

Zamandan, paradan kazanmak ve hedeflerinize kısa yoldan ulaşmak istiyorsanız; www.medyakocu.com sitesini ziyaret edebilir,  0216 700 24 19 veya 0505 716 23 88 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

 

No comments

Bir cevap yazın