Spikerlik Kursu

Spikerlik Eğitimi

spiker koçu hakan öztürk spikerlik kursu

Spikerlik Eğitimi

Özel mesleklere  gönül vermiş kişilerin bu meslekleri öğrenebilmeleri için eğitim alabilecekleri okullar veya kurslar vardır. Spikerlik mesleği de bunlardan biridir. Bu eğitim ve beceri isteyen meslek için piyasada pek çok kurs bulunmaktadır. Bu kurslar arasında en kaliteli ve bilinenleri İstanbul’da bulunurken diğer şehirlerde de bu kurslara rastlayabilmekteyiz. Bu kurslara en fazla rastlayacağımız illeri sıralayacak olursak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Edirne, Antalya ve Eskişehir diyebiliriz. Ancak her meslek kursunda olduğu gibi bu kurslarda da bir takım eğitim dezavantajları vardır. Yani gruplar halinde verilen eğitimlerde sınıftaki öğrenci sayısının fazla olması kişi başına düşen verimi o oranda azaltmaktadır. Farklı farklı beklenti içerisinde aynı sınıfta toplanan öğrenciler (Radyocu- sunucu- spiker-spor spikeri-muhabir) verilen standart eğitimlerden beklediğini bulamayacaktır. Verilen kurs bitirme belgesi ise(sertifika) standart bir belge olduğu için yayın kuruluşları tarafından geçerliliği olmamaktadır.

Yıllardır iki farklı kursun sahibi olan Hakan Öztürk eğitimlerdeki bu dezavantajı çok iyi bildiğinden iki ünlü kursunu devrederek gruplar halinde eğitim vermeyi bıraktı.

Spikerlik sunuculuk mesleğine gönül vermiş kişilere bireysel danışmanlık hizmeti verebilmek için kendi ismini taşıyan iletişim ve medya stüdyosunu kurarak medya koçluğuna başladı. Ücretsiz danışmanlık ta yapan Hakan Öztürk bu sayede kişileri hedefleri en kısa sürede ulaştırıp bireysel planlar çıkartarak en üst seviyede yetiştirmeye başladı. Yayın kuruluşları istediği tarzda demo cd de hazırlayan Hakan Öztürk ile birebir görüşmeniz zaman açısında size çok büyük fayda sağlayacaktır. Ayrıca bir kursa ödeyeceğiniz ücretten de tasarruf sağlayacaksınız. Hakan Öztürk ile görüşmek için sayfamızı inceleyebilir ya da doğrudan 0 505 716 23 88 nolu hattan ulaşabilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın