Spikerlik Kursu

Spikerlik Kursu Ve Medya Koçluğu

Medya Koçu Hakan Öztürk

Medya Koçu Hakan Öztürk

Spikerlik mesleğini icra etmek isteyen adaylar, bu yola girmeden önce pratik çalışmalar ve mesleğin püf noktalarını öğrenmek için spikerlik kurslarına başvururlar. Başarılı ve kalıcı bir spiker olmak için pratik çalışmaların önemini kimse yadsıyamaz.  Spiker ve sunucu olabilmek sadece düzgün bir fizik ya da iyi bir diksiyona sahip olmak maalesef yeterli olamamaktadır.

Medya Koçluğunu, spikerlik kursundan ayıran en önemli özellik; Medya Koçunun kişilerle bire bir çalışması ve kişilere özel kariyer planlaması yapması. Medya patronlarının istediği nitelikleri bilerek, kişiye özel hazırladığı yön haritası ile adaylara Medya koçluğu yapan Hakan Öztürk, Kadıköyde’ki Medya Koçluğu Stüdyosunda kişilere hem ücretsiz danışmanlık yapmakta, hem de çalışmalarla bireysel koçluk yapmaktadır.

Hakan Öztürk, aynı zamanda adayların müracaat sırasında medya kuruluşlarına verecekleri teknik demo ve ses kayıtlarını hazırlayarak, onların yayın kuruluşları ile irtibatlarını bizzat sağlamaktadır.

Spikerlik kursuna gitmeden önce Medya Koçu Hakan Öztürk ile yapacağınız görüşme hedeflerinize ulaşmanızda hem zamandan hem de paradan kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Hakan Öztürk’ün 25 yılda yetiştirip çeşitli kanallarda işe yerleşmesinde katkıda olduğu binin üzerinde Spiker, Sunucu, Seslendirmeci, Muhabir ve Habercilerin arasında siz de yerinizi almak için hemen 0216 700 24 19 ya da 0505 716 23 88 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın