Spikerlik Kursu

SPİKERLİK KURSLARI

SPİKERLİK KURSLARI

Bir işte iyi olmak istiyorsak , o işin bütün gereklerini karşılamalıyız ve o işin eğitimini en iyi düzeyde almalıyız. Yoksa o konuda yeteri kadar bilgi sahibi olamayız ve ilerleme kaydedemeyiz. Öncelikle o işin bütün inceliklerini öğrenmeliyiz. O konuda en ufak ayrıntıyı bile atlamamalı, iyice kavramalıyız. Yetersiz olduğumuz alanlarda kendimizi geliştirmeliyiz. Bir insan ancak kendini bu şekilde yetiştirirse işinde başarılı ve kalıcı olabilir. Kalıcılık sağlandıktan sonra da ilerleme söz konusu olabilir.

Spikerlik Kursu

Medya ve İletişim Koçu Hakan Öztürk

Spikerlik; sanıldığından çok daha zor bir meslektir. Konuşmanıza çok dikkat etmeniz gerekir. En ufak hata bile sizi bu işte başarısız kılabilir. Bunun bilincinde olarak gerekli tüm çalışmaları almalısınız. Spikerlik kurslarıspiker olacakların ya da spiker olup kendini geliştirmek isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap verme maksadıyla çalışmaktadır. Aynı şekilde sunuculuk kursları da sunuculuk mesleğinin tüm gereklerini karşılamayı hedefler.

Spikerlik kursunun en önemli kazançlarından birisi de hiç şüphesiz ki diksiyon derslerinin verilmesidir. Spikerlik kursları dışında özel diksiyon kursları da bulunur. Spikerlik kursu; size spikerlik mesleğinin tüm inceliklerini sunarken; diksiyon kursu , tamamen diksiyon üzerine yoğunlaşır ve sizi diksiyon konusunda geliştirir. Bu özellikleriyle diksiyon kursu ve spikerlik kursu birbirinden ayrılır.

Etkili iletişim için her ikisinin de yeteri kadar öğrenilmesi gerekmektedir. Eğer spikerliksunuculukve diksiyon konusunda daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız http://www.medyakocu.comsayfasını denemelisiniz. Bu sayfada diksiyon kursuspikerlik kursu ve benzeri kurslar hakkında bilgiler yer alır.

Uzun yıllarını spiker ve sunucu yetiştirmeye adayan Hakan ÖZTÜRK, spikerlik ve sunuculuk alanında markalaştırdığı iki kursunu da devrederek “Bireysel Medya Koçluğu” yapmaktadır. Kadıköy‘de kurduğu Medya Koçluğu Stüdyosu‘nda spiker ve sunucu adaylarına ücretsiz danışmanlık yaparak, kişiye özel ihtiyaçları doğrultusunda özel planlar hazırlamakta ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Hakan ÖZTÜRK ile birebir görüşmek için spikerlik sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

Detaylar için web sayfamızı inceleyiniz.

kaynak:http://spikerlikkursu1.blogspot.com/2011/08/spikerlik-ve-sunuculuk-kurslar.html

No comments

Bir cevap yazın