Spikerlik Kursu

SPİKERLİK KURSU

Hakan Öztürk İletişim ve Medya Koçluğu Stüdyosu

İletişim ve Medya Koçu Hakan Öztürk

SPİKERLİK KURSU

Türkiye’nin en seçkin eğitim kadrosu ve en yeni teknoloji’yle hizmet veren Spikerlik Kursu Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi‘nden binlerce insan eğitim aldı. İş hayatlarında başarı; özel yaşamlarında büyük değişim gösterdiler.

Bu kursu meslek amaçlı düşünen kursiyerlerin bir kısmı, çeşitli TV’lerde sunucu-spiker, program yapımcılığı, radyolarda DJ’lik görevi üstlenirken; bir kısmı da çeşitli dizilerde oyunculuk rolünde görev aldılar.

İşte, bu merkezin kurucusu Hakan ÖZTÜRK şimdilerde Türkiye’de ilk ve tek olan yepyeni bir sistemle spiker ve sunucu adaylarına ışık tutuyor. Merkezi Kadıköy‘de olan Medya Koçluğu Bürosu‘nda bu mesleğe gönül vermiş spiker ve sunucu adaylarına 25 yıllık bilgi ve birikimlerini bire bir eğitimlerle aktarıyor. Spikerlik ve sunuculuk adaylarına ücretsiz danışmanlık yapan Hakan ÖZTÜRK, geleceğin ekran yüzlerini medya camiasına, doğru ve hızlı bir eğitimle hazırlıyor.

Siz de, geleceğinize kendiniz yön verin,  iş hayatınızı Hakan Öztürk Medya ve İletişim Koçluğu Bürosu‘nda planlayın.

E-Posta: iletisim@medyakocu.com

www.medyakocu.com

One comment

1 Pings/Trackbacks for "SPİKERLİK KURSU"
  1. […] arada göz atmanızda fayda var: Spiker Nasıl Olmalıdır? Spikerlik Kursları Spikerlik Kursu Spikerlik Kursları Hakkında Bilmeniz Gerekenler Spikerlik Kursu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular […]

Bir cevap yazın